Magazin online switch uri ieftine

Switch uri

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet Switch uri
promo
-43%
39lei
69 lei

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 ,8)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit Switch uri
promo
-28%
79lei
109 lei

Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • LED Indicators 1*power LED
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet Switch uri
promo
-34%
39lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Cisco Smart SLM2008T-EU Switch uri
-34%
327lei
499 lei

Switch Cisco Smart SLM2008T-EU

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-TX
  • Buffer (MB): 4 MB
    Internal memory 32 MB
    Flash memory 8 MB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: Authentication method MD5
    Security algorithms supported 802.1x RADIUS,HTTPS
    MAC address filtering
    Static port security
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit Switch uri
-32%
122lei
179 lei

Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x
    CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Ports
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link 8-port Gigabit GO-SW-8G Switch uri
promo
-31%
89lei
129 lei

Switch D-Link 8-port Gigabit GO-SW-8G

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x RJ-45
  • Buffer (MB): 192KB per device
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Per device: Power
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit Switch uri
-37%
69lei
109 lei

Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 Porturi RJ45 10/100/1000Mbps
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (100M, 1000M)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit Switch uri
promo
-36%
109lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link 48-port 10100 DES-1210-52 Switch uri
lichidare
-250lei
1049lei
1299 lei

Switch D-Link 48-port 10100 DES-1210-52

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
    IEEE 802.3z Gigabit Ethernet (fiber) ANSI/IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper)
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 48 x 10/100Mbps
    2 x 10/100/1000BASE-T
    2 x combo 10/100/1000BASE-T/SFP
  • Buffer (MB): 1MB per device
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power (per device)
    Link/Activity/Speed (per 10/100/1000Mbps port, per 10/100Mbps port, per SFP port)
  • Securitate: 802.1X Port-based Access Control
    Port Security
    Traffic Control
    Static MAC
    D-Link Safeguard Engine
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DES-1210-28P Web Smart 24-Port Switch uri
promo
-200lei
1099lei
1299 lei

Switch D-Link DES-1210-28P Web Smart 24-Port

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    IEEE 802.3x Flow Control
    IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB per device
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power (per device)
    Link/Activity/Speed (per 10/100/1000Mbps port
    per 10/100Mbps port, per SFP port)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Cisco PoE Smart SLM224PT-EU Switch uri
lichidare
-140lei
1159lei
1299 lei

Switch Cisco PoE Smart SLM224PT-EU

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T,1000BASE-TX
  • Buffer (MB): 4 MB
    Internal memory: 128 MB
    Flash memory: 16 MB
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators SYS, LINK/ACT, SPD
    Connectivity LEDs:
  • Securitate: Authentication method: MD5
    Security algorithms supported: 802.1x RADIUS,HTTPS
    Static port security
    MAC address filtering
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Netgear 5-port Gigabit Unmanaged GS105GE Switch uri
-6%
140lei
149 lei

Switch Netgear 5-port Gigabit Unmanaged GS105GE

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    IEEE 802.3z 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    IEEE 802.3x Full-duplex Flow Control
    IEEE 801.p
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: UTP Cat. 5
  • Buffer (MB): 128 Kb
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Link
    Speed
    Activity
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vezi aici
Resigilate
Switch uri
Vezi aici
Lichidari de stoc
Switch uri
Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP Switch uri
lichidare
-25%
599lei
799 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-LINK 16 porturi Gigabit DGS-1100-16 Switch uri
promo
-13%
479lei
549 lei

Switch D-LINK 16 porturi Gigabit DGS-1100-16

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3az
    802.1q
    802.1p
    802.3x
    IEEE 802.3 compliant
    IEEE 802.3u compliant
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10/100/1000Base-TX Fast Ethernet ports
  • Buffer (MB): 3.5 Mbits
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power (Per Device)
    Link/Activity/Speed (Per Port)
  • Securitate: Static MAC (128 entries)
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link 16 porturi Fast Ethernet DES-1100-16 Switch uri
promo
-13%
259lei
299 lei

Switch D-Link 16 porturi Fast Ethernet DES-1100-16

  • Porturi: 16
  • Standarde: 802.3x
    802.1q
    802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100BASE-TX
  • Buffer (MB): 1.75 Mbits
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: Static MAC (128 entries)
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet Switch uri
promo
-25%
74lei
99 lei

Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate:
    100BASE-TX: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
  • Buffer (MB):
    Jumbo Frames : 2047 Bytes
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators
    Power
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DES-108 8 porturi Fast Ethernet Switch uri
promo
-18%
89lei
109 lei

Switch D-Link DES-108 8 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP CAT 3, 4, 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.)
  • Buffer (MB): 768 KBytes per device
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Per port: Link/Activity
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DGS-105 5 porturi Gigabit Switch uri
promo
-23%
99lei
129 lei

Switch D-Link DGS-105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twistedpair copper)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate:
    100BASE-TX, 1000BASE-T: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
  • Buffer (MB):
    Jumbo Frames 9,000 Bytes
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators
    Per device: Power
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link PoE 8-port DGS-1100-08P Switch uri
promo
-17%
499lei
599 lei

Switch D-Link PoE 8-port DGS-1100-08P

  • Porturi: 8
  • Standarde: 802.3af
    IEEE802.3az
    RFC 768 UDP
    RFC 791 IP
    RFC 792 ICMP
    RFC 793 TCP
    RFC 826 ARP
    RFC 951 BootP Client
    RFC 1542 BootP/DHCP client
    RFC 1945 HTTP/1.0
    RFC 2647 802.1p
    RFC 2236, 4451 IGMP Snooping
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 2 Mbits
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power (Per Device)
    Link/Activity (Per Port)
  • Securitate: Static MAC Address - up to 32 entries
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat Switch uri
resigilat
-9%
514lei
564 lei

Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3x for Flow Control
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5x 10/100BaseT(X) Ports
  • Buffer (MB): n/a (EDS-305), 512 kbit (EDS-308/309), 1.25 Mbit (EDS-316)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Ubiquiti EdgeSwitch PoE 8-port Gigabit 2-port SFP 150W Switch uri
lichidare
-90lei
859lei
949 lei

Switch Ubiquiti EdgeSwitch PoE 8-port Gigabit 2-port SFP 150W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ak,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 2 sloturi a modulului SFP
  • Securitate: SNMP,SSH,SSH-2
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link T1500-28PCT 24 porturi Fast Ethernet 4 porturi Gigabit 2 porturi PoE+ Switch uri
lichidare
-400lei
999lei
1399 lei

Switch TP Link T1500-28PCT 24 porturi Fast Ethernet 4 porturi Gigabit 2 porturi PoE+

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • PoE Cu PoE
  • Conectivitate: 24x 10/100Mbps RJ45
    4x 10/100/1000Mbps RJ45
    2x Combo Gigabit SFP Slots
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Securitate Port
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DGS-1100-18 16 Porturi Gigabit + 2 Porturi SFP Switch uri
promo
-12%
499lei
569 lei

Switch D-Link DGS-1100-18 16 Porturi Gigabit + 2 Porturi SFP

  • Porturi: 18
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: Porturi:
    - 16x 10/100/1000BASE-TX
    - 2x SFP
  • Buffer (MB): 512 Kbits
  • LED Indicators Power
  • Securitate: D-Link Safeguard2
    Traffic Segmentation2
    Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
    DoS Attack Prevention2
    SSL2
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Cisco SF110D-08 8-port Fast Ethernet Switch uri
lichidare
-34%
119lei
179 lei

Switch Cisco SF110D-08 8-port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 8 x 10/100 Mbit/s
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link T2600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch uri
lichidare
-300lei
1549lei
1849 lei

Switch TP Link T2600G-52TS JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 1000Mbps SFP Slots
    1 RJ45 Console Port
    1 Micro-USB Console Port
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    AAA*
    802.1x and Radius Authentication
    DoS Defend
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link 5 port-uri Gigabit DGS-1100-05 Switch uri
promo
-20%
119lei
149 lei

Switch D-Link 5 port-uri Gigabit DGS-1100-05

  • Porturi: 5
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5 x 10/100/1000BASE-TX
  • Buffer (MB): 1 Mbits
  • LED Indicators Yes
  • Securitate: Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Planet GSW-1601 16 Port Gigabit Switch uri
-19%
281lei
349 lei

Switch Planet GSW-1601 16 Port Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3 (Ethernet)
    IEEE 802.3u (Fast Ethernet)
    IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet)
    IEEE 802.3x (Full-duplex flow control)
  • Conectivitate: 16 10/100/1000BASE-T MDI/MDIX Ports
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08 Switch uri
-35%
193lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Da
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG1016D 16 porturi Gigabit Switch uri
-35%
245lei
379 lei

Switch TP Link TL-SG1016D 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u
    802.3ab, 802.3x
    CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act, 1000Mbps
  • Securitate: FCC, CE
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG1024 24 porturi Gigabit Switch uri
-21%
433lei
549 lei

Switch TP Link TL-SG1024 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power, Link/Act
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit Switch uri
-18%
139lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators
    Per device: Power
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit Switch uri
-38%
86lei
139 lei

Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5-Port 10/100/1000Mbps
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit Switch uri
-20%
63lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • LED Indicators 1*power LED
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Netgear GS316 16-Port Gigabit Switch uri
lichidare
-13%
349lei
399 lei

Switch Netgear GS316 16-Port Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16x 10/100/1000Mbps PORTS
  • Buffer (MB): 768 KB
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power, link, speed and activity
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Allied Telesis 8 Port 101001000TX Websmart at-gs9508 Switch uri
574lei
594 lei

Switch Allied Telesis 8 Port 101001000TX Websmart at-gs9508

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 CSMA/CD
    IEEE 802.3u 100TX
    IEEE 802.3z 1000SX
    IEEE 802.3z/ab 100T
    IEEE 802.3x Flow control
    IEEE 802.1Q Tagged VLAN
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Allied Telesis 24-port Gigabit Ethernet Websmart at-gs95024 Switch uri
-345lei
1054lei
1399 lei

Switch Allied Telesis 24-port Gigabit Ethernet Websmart at-gs95024

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3 CSMA/CD
    IEEE 802.3u 100TX
    IEEE 802.3z 1000SX
    IEEE 802.3z/ab 1000T
    IEEE 802.3x Flow control
    IEEE 802.1p Prioritization (four queues)
    IEEE 802.1 Authentication
    IEEE 802.1d Bridging
    IEEE 802.3ad Link aggregation
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch Allied Telesis 48PORT 101001000TX Websmart at-gs95048 Switch uri
-45lei
1904lei
1949 lei

Switch Allied Telesis 48PORT 101001000TX Websmart at-gs95048

  • Porturi: 48
  • Standarde: IEEE 802.1Q Tagged VLAN
    IEEE 802.1d/w Spanning-Tree Rapid Spanning-Tree
  • Management Cu Management
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SF1016D 16 Fast Ethernet Switch uri
-36%
108lei
169 lei

Switch TP Link TL-SF1016D 16 Fast Ethernet

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Nu
  • LED Indicators Power, Link/Act (1~16) Link
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SF1016 16 porturi Fast Ethernet Switch uri
-5%
181lei
190 lei

Switch TP Link TL-SF1016 16 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power, Link/Act (1~16) Link
Vandut de MARKETONLINE.RO
Switch TP Link TL-SG1016 16 porturi Gigabit Switch uri
-10%
361lei
399 lei

Switch TP Link TL-SG1016 16 porturi Gigabit

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Conectivitate: 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • Montabile in rack: Da
  • LED Indicators Power, Link/Act
Vandut de MARKETONLINE.RO
["47381-0","398868-0","47379-0","79502-0","130081-0","153954-0","47380-0","47384-0","72457-0","74695-0","79493-0","85917-0","86529-0","86617-0","89029-0","104007-0","104008-0","104009-0","156897-0","406132-0","416734-0","249195-0","261484-0","324396-0","325130-0","399890-0","400770-0","282490-0","72332-0","47394-0","104432-0","130080-0","398854-0","462864-0","28493-0","28499-0","28500-0","47385-0","47387-0","47389-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured