Magazin online switch uri ieftine

Switch-uri
Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit
-21%
94lei
119 lei
promo

Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5-Port 10/100/1000Mbps
Montabile in rack: Nu
LED Indicators System Power
Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
Switch ZTE ZXR10 1160-5T 5 porturi Gigabit
-25%
59lei
79 lei
promo

Switch ZTE ZXR10 1160-5T 5 porturi Gigabit

Porturi: 5
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: Porturi LAN: 5 x 10/100/1000Mbps RJ45
Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit
-31%
117lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

Porturi: 8
Standarde:
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
Montabile in rack: Nu
LED Indicators
Per device: Power
Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit
-14%
68lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
LED Indicators 1*power LED
Switch D-Link GO-SW-5G 5-port Gigabit Ethernet
-22%
69lei
89 lei

Switch D-Link GO-SW-5G 5-port Gigabit Ethernet

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet
IEEE 802.3x - Flow Control
IEEE 802.3 - 10BaseT
IEEE 802.3ab - 1000BaseT
IEEE 802.3u - 100BaseFX
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 48 x RJ45 Gigabit Ethernet(24 x PoE)
2 x SFP
Buffer (MB): 128 KB
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Link/Activity/Speed
Power
Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit
-25%
82lei
109 lei

Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit

Porturi: 5
Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Power, Link/Act (100M, 1000M)
Securitate: # Supports MAC address auto-learning and auto-aging
Switch Netis 16-Port ST3116P 100MB
-7%
104lei
112 lei

Switch Netis 16-Port ST3116P 100MB

Porturi: 16
Standarde: 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
802.3x Flow Control, IEEE 802.3az
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 16 * 10/100Mbps RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
Montabile in rack: Da
LED Indicators PWR, 1X-16X
Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit
-15%
152lei
179 lei

Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x
CSMA/CD
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Ports
Montabile in rack: Nu
LED Indicators System Power
Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
Switch Cisco 50 porturi SLM2048T-EU
-15lei
2684lei
2699 lei

Switch Cisco 50 porturi SLM2048T-EU

Porturi: 48
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x
Management Cu Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
Buffer (MB): Internal memory 128 MB
Flash memory 16 MB
Montabile in rack: Da
LED Indicators Link activity, port transmission speed, system
Securitate: Encryption Algorithm MD5
Authentication Method RADIUS
Switch Tenda S105 5-Port Fast Ethernet
-27%
36lei
49 lei

Switch Tenda S105 5-Port Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x RJ45 ports
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Power/ Link/Act
Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet
-35%
64lei
99 lei

Switch D-Link DES-105 5 porturi Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde:
IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate:
100BASE-TX: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
Buffer (MB):
Jumbo Frames : 2047 Bytes
Montabile in rack: Nu
LED Indicators
Power
Switch ZTE ZXR10 1160-8T 8 port Gigabit Ethernet
-39%
79lei
129 lei
promo

Switch ZTE ZXR10 1160-8T 8 port Gigabit Ethernet

Porturi: 8
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 x Gigabit Ethernet RJ45
Montabile in rack: Nu
Switch D-Link DGS-105 5 porturi Gigabit
-29%
91lei
129 lei

Switch D-Link DGS-105 5 porturi Gigabit

Porturi: 5
Standarde:
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twistedpair copper)
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate:
100BASE-TX, 1000BASE-T: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
Buffer (MB):
Jumbo Frames 9,000 Bytes
Montabile in rack: Nu
LED Indicators
Per device: Power
Switch Cisco SF110D-05 5-port Fast Ethernet
-7%
106lei
114 lei

Switch Cisco SF110D-05 5-port Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.1p
IEEE 802.3
IEEE 802.3az
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Da
Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit
-30%
118lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

Porturi: 8
Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
Apasa aici pentru
Resigilate
Switch-uri
Apasa aici pentru
Lichidari de stoc
Switch-uri
Switch DLink DES 1016D 16 Port Desktop
-12%
140lei
159 lei

Switch DLink DES 1016D 16 Port Desktop

Porturi: 16
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Montabile in rack: Da
Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08
-23%
229lei
299 lei
promo

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.1p
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3az
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Da
Switch Trendnet TEG-S16D 16-Port Gigabit GREENnet
-4%
288lei
300 lei

Switch Trendnet TEG-S16D 16-Port Gigabit GREENnet

Porturi: 16
Standarde: IEEE 802.3az
Management Cu Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 16 x Gigabit ports
Buffer (MB): 256 KB
LED Indicators Yes
Switch Netis 16-Port ST3116G Rackmount 1GB
313lei

Switch Netis 16-Port ST3116G Rackmount 1GB

Porturi: 16
Standarde: 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
802.3ab 1000BASE-T , IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 16 * 10/100/1000M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
Buffer (MB): 2M bits
Montabile in rack: Da
LED Indicators PWR, 1-16 10/100/1000M, 1-16 LINK/ACT
Switch TP Link TL-SG1008P 8 porturi Gigabit 4 porturi PoE
-4%
315lei
328 lei

Switch TP Link TL-SG1008P 8 porturi Gigabit 4 porturi PoE

Porturi: 8
Management Fara Management
PoE Cu PoE
Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Montabile in rack: Nu
Switch Tp-Link Gigabit TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch cu 4-Port PoE
-4%
345lei
358 lei

Switch Tp-Link Gigabit TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch cu 4-Port PoE

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Management Cu Management
PoE Cu PoE
Conectivitate: 8x RJ-45
Buffer (MB): 1.5 MB
LED Indicators System/PWR, Link/Activity
Switch TP Link TL-SG1024DE 24 porturi Gigabit
-8%
549lei
599 lei
promo

Switch TP Link TL-SG1024DE 24 porturi Gigabit

Porturi: 24
Standarde: IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3x
IEEE 802.1q
IEEE 802.1p
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
Montabile in rack: Da
Switch D-Link DES-1018P 16-Ports Fast Ethernet 8-Port PoE 2-Port Gigabit Uplink
-20lei
844lei
864 lei

Switch D-Link DES-1018P 16-Ports Fast Ethernet 8-Port PoE 2-Port Gigabit Uplink

Porturi: 16
Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)
IEEE 802.3af
Management Fara Management
PoE Cu PoE
Conectivitate: 16 x RJ45 Fast Ethernet(8-Port PoE)
2 x Port Gigabit Uplink
Buffer (MB): 384 Kbytes
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Power
Activity / Link
Power fail
Power OK
Switch Cisco SG112-24 Compact 24-Port Gigabit
-20lei
854lei
874 lei

Switch Cisco SG112-24 Compact 24-Port Gigabit

Porturi: 24
Standarde: IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Montabile in rack: Da
LED Indicators Power, link/activity, cable diagnostics, loop detection
Switch HP 1920-16G 16porturi Gigabit LAN 4 porturi SFP Layer 2
-25lei
914lei
939 lei

Switch HP 1920-16G 16porturi Gigabit LAN 4 porturi SFP Layer 2

Porturi: 16
Management Cu Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 16 x Gigabit LAN
4 x SFP
Buffer (MB): 4.1 Mb
Montabile in rack: Da
Switch Cisco PoE Smart 10-port Gigabit SG200-10FP
-25lei
1179lei
1204 lei

Switch Cisco PoE Smart 10-port Gigabit SG200-10FP

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3z, 802.1D, 802.1Q, 802.3ab, 802.1p, 802.3x, 802.3ad (LACP), 802.1x, 802.1w RSTP, 802.3af PoE
Management Cu Management
PoE Cu PoE
Conectivitate: 8 x 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T - RJ-45 - PoE
2 x 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T - RJ-45 / 2 x SFP (mini-GBIC)
Buffer (MB): 4 Mb
Montabile in rack: Da
LED Indicators Link activity, port transmission speed, system, PoE
Switch D-Link DGS-1210-48
-35lei
1484lei
1519 lei

Switch D-Link DGS-1210-48

Porturi: 48
Standarde: IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
802.3af and Pre-standard 802.3at
Management Cu Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 4 x combo 10/100/1000BASE-T/SFP
48 x 10/100/1000 Mbps
Buffer (MB): 1 MB
Montabile in rack: Da
Switch Tp-Link TL-SG2452 Gigabit Smart cu Management L2 - 48 Porturi si 4 Sloturi SFP
-40lei
1909lei
1949 lei

Switch Tp-Link TL-SG2452 Gigabit Smart cu Management L2 - 48 Porturi si 4 Sloturi SFP

Porturi: 48
Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,
IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Management Cu Management
Conectivitate: 48 Porturi RJ45 10/100/1000
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Sloturi SFP Gigabit
Securitate: SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Switch TP Link TL-SG3424P 24 porturi Gigabit POE 4 porturi SFP
2034lei

Switch TP Link TL-SG3424P 24 porturi Gigabit POE 4 porturi SFP

Porturi: 24
Standarde:
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Management Cu Management
PoE Cu PoE
Conectivitate:
1000BASE-X: MMF, SMF
Montabile in rack: Da
Securitate:
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Switch Ubiquiti UniFi US-48 48 porturi Gigabit 750W
-95lei
4574lei
4669 lei

Switch Ubiquiti UniFi US-48 48 porturi Gigabit 750W

Porturi: 48
Standarde: 802.3at
Management Cu Management
PoE Cu PoE
Conectivitate: 48 x RJ45 10/100/1000 Mbps
Montabile in rack: Da
LED Indicators Serial / RJ45 / SFP
Switch Netis 5-Port ST3105S
-11%
32lei
36 lei

Switch Netis 5-Port ST3105S

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3x Flow Control
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
Montabile in rack: Nu
LED Indicators PWR, 1-5
Switch Tenda S5 5 porturi Fast Ethernet
-18%
33lei
40 lei

Switch Tenda S5 5 porturi Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x RJ-45 ports
Montabile in rack: Nu
LED Indicators POWER
Switch Tenda S108 8-Port Fast Ethernet
-29%
35lei
49 lei

Switch Tenda S108 8-Port Fast Ethernet

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 RJ45 ports
Montabile in rack: Nu
Switch ZTE ZXR10 1150-8T 8 port
-29%
35lei
49 lei

Switch ZTE ZXR10 1150-8T 8 port

Porturi: 8
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8FE RJ45
Montabile in rack: Nu
Switch Tenda S8 8 porturi Fast Ethernet
-36%
38lei
59 lei

Switch Tenda S8 8 porturi Fast Ethernet

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 RJ-45 ports
Montabile in rack: Nu
LED Indicators POWER
Switch 8level 8 Porturi Fast Ethernet
-15%
39lei
46 lei

Switch 8level 8 Porturi Fast Ethernet

Porturi: 8
Standarde: IEEE802.3x Flow Control
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: LAN 8 porturi RJ-45 10/100Mbps
LED Indicators Da
Switch Netis 8-Port ST3108S
-29%
42lei
59 lei

Switch Netis 8-Port ST3108S

Porturi: 8
Standarde: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3x Flow Control
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 8 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
Montabile in rack: Nu
LED Indicators PWR, 1-8
Switch D-Link GO-SW-5E 5-port Fast Ethernet
-14%
43lei
50 lei

Switch D-Link GO-SW-5E 5-port Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde:
IEEE 802.3az EEE power saving
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Buffer (MB): 48 KB per device
Montabile in rack: Nu
LED Indicators
Per device: Power
Switch DLink DES 1005D 5 Port Fast Ethernet
-33%
46lei
69 lei

Switch DLink DES 1005D 5 Port Fast Ethernet

Porturi: 5
Standarde:
IEEE 802.3x flow control
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x 10/100Mbps RJ-45 Ports
Buffer (MB): 48 KB per device
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Alimentare, 100Mbps Link/Activity, 10Mbps Link/Activity
Switch Trendnet 5-Port 10100Mbps TE100-S5
-13%
46lei
53 lei

Switch Trendnet 5-Port 10100Mbps TE100-S5

Porturi: 5
Standarde: IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x Flow Control
Management Fara Management
PoE Fara PoE
Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-MDIX RJ-45 Ports
Buffer (MB): 384Kbits per device
Montabile in rack: Nu
LED Indicators Power, Link/ACT, 100Mbps
marketonline.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea ca informatiile prezentate pe site sunt corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile, neintrerupte si fara erori.
Preturile, ofertele, situatia stocului, specificatiile si imaginile pot fi schimbate fara o notificare prealabila.

Magazin online switch uri ieftine ieftin

copyright 2004-2017 corsar online srl ro26747604 j40/3617/2010 capital 200 lei sediu Calea Crangasi 10 sector 6 Bucuresti RO65RZBR0000060012483220