Magazin online transceivere ieftine

Angajam programator PHP / MySQLVezi detalii
x
Transceivere
1 2>>
-74%
51lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

Porturi: 1 x 1000Base-SX
57lei
58 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

Porturi: 2 x LC single mode
1 x Ethernet 1000Base-LX
-4%
289lei
300 lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
-4%
308lei
320 lei

Transceiver Allied Telesis AT-SPFX2-00

Porturi: 1 x 100Base-FX
1 x LC 100Base-FX
-4%
368lei
382 lei

Transceiver Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP MFEFX1

Porturi: 1 x network, Ethernet 100Base-FX, LC multi-mode x 2
370lei
381 lei

Transceiver HP X121 1G SFP LC SX J4858C

Porturi: 1 LC 1000Base-SX port, Duplex: full only
-4%
378lei
392 lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC SX JD118B

Porturi: 1 LC 1000Base-SX port
442lei
457 lei

Transceiver Cisco 1000 Base-T Mini-GBIC SFP MGBT1

Porturi: 1 x RJ-45 1000Base-T Network
442lei
457 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP MGBSX1

Porturi: 1 x LC 1000Base-SX
694lei
709 lei

Transceiver Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP MFELX1

Porturi: 1 x LC Duplex 100Base-LX Network
719lei
739 lei

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP MGBLX1

Porturi: 1 x LC Duplex 1000Base-LX
-20lei
794lei
814 lei

Transceiver HP X121 1G SFP LC LX J4859C

Porturi: 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
-25lei
874lei
899 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

Porturi: 1 x 1000Base-LH
-20lei
899lei
919 lei

Transceiver Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP MFEBX1

Porturi: 1 x LC 100Base-BX
-25lei
1014lei
1039 lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
-25lei
1154lei
1179 lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
-35lei
1219lei
1254 lei

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP MGBBX1

Porturi: 1 x LC 1000Base-BX
-35lei
1619lei
1654 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP

Porturi: 2 x LC SX SFP
-50lei
2244lei
2294 lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
-65lei
3144lei
3209 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
1 2>>
marketonline.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea ca informatiile prezentate pe site sunt corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile, neintrerupte si fara erori.
Preturile, ofertele, situatia stocului, specificatiile si imaginile pot fi schimbate fara o notificare prealabila.

Magazin online transceivere ieftine ieftin

copyright 2004-2017 corsar online srl ro26747604 j40/3617/2010 capital 200 lei sediu Calea Crangasi 10 sector 6 Bucuresti RO65RZBR0000060012483220