Magazin online transceivere ieftine

Program special de Sambata, 26 mai pana Luni, 28 maiVezi detalii
x

Transceivere

Vandut de MARKETONLINE.RO
-25lei
829lei
854 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

  • Porturi: 1 x 1000Base-LH
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
-7%
112lei
120 lei

Transceiver Digitus 1000Base-SX mini GBIC SFP DN-81000

  • Porturi: 1x LC Duplex
Vandut de MARKETONLINE.RO
-8%
105lei
114 lei

Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81001

  • Porturi: 1x LC Duplex
Vandut de MARKETONLINE.RO
-7%
100lei
108 lei

Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81003

  • Porturi: 1x LC Simplex
Vandut de MARKETONLINE.RO
-4%
238lei
249 lei

Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81004

  • Porturi: 1x LC Simplex
Vandut de MARKETONLINE.RO
-5%
172lei
181 lei

Transceiver Digitus 10G mini GBIC SFP+ DN-81004

  • Porturi: 1x LC Duplex
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
-5%
232lei
243 lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Vandut de MARKETONLINE.RO
-65lei
2964lei
3029 lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

  • Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
-25lei
1139lei
1164 lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
-74%
51lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
-30lei
1364lei
1394 lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
Vandut de MARKETONLINE.RO
["78910-0","79517-0","98360-0","99313-0","99314-0","408956-0","408965-0","408969-0","408973-0","408976-0","222643-0","397679-0","76534-0","77954-0","90258-0","90286-0","95742-0","187858-0","187861-0","219311-0","222480-0","222513-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured