Magazin online transceivere ieftine

Angajam urgent Contabil, Programator, Gestionar depozit!Vezi detalii
x

Transceivere

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP
-30lei
1224lei
1254 lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
Transceiver HP X121 1G SFP LC SX J4858C
374lei
385 lei

Transceiver HP X121 1G SFP LC SX J4858C

  • Porturi: 1 LC 1000Base-SX port, Duplex: full only
Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP
-50lei
2229lei
2279 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

  • Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
Transceiver Cisco 10GBASE-SR SFP
-55lei
Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP MGBLX1
689lei
704 lei

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP MGBLX1

  • Porturi: 1 x LC Duplex 1000Base-LX
Transceiver Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP MFEBX1
-15lei
859lei
874 lei

Transceiver Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP MFEBX1

  • Porturi: 1 x LC 100Base-BX
Transceiver Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP MFELX1
664lei
679 lei

Transceiver Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP MFELX1

  • Porturi: 1 x LC Duplex 100Base-LX Network
Transceiver Cisco 1000 Base-T Mini-GBIC SFP MGBT1
435lei
449 lei

Transceiver Cisco 1000 Base-T Mini-GBIC SFP MGBT1

  • Porturi: 1 x RJ-45 1000Base-T Network
Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1
-25lei
859lei
884 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

  • Porturi: 1 x 1000Base-LH
Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B
-50lei
2264lei
2314 lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

  • Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
Transceiver HP X120 1G SFP LC SX JD118B
-4%
381lei
396 lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC SX JD118B

  • Porturi: 1 LC 1000Base-SX port
Vezi aici
Lichidari de stoc
Transceivere
Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP MGBSX1
430lei
444 lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP MGBSX1

  • Porturi: 1 x LC 1000Base-SX
Transceiver Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP MFEFX1
-4%
347lei
360 lei

Transceiver Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP MFEFX1

  • Porturi: 1 x network, Ethernet 100Base-FX, LC multi-mode x 2
Transceiver Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP MGBBX1
-30lei
1149lei
1179 lei

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP MGBBX1

  • Porturi: 1 x LC 1000Base-BX
Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km
-30lei
1164lei
1194 lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
Tranceiver SFP Bi-Directional Tp-Link TL-SM321B
lichidare
-37%
Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX
-74%
51lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10
57lei
58 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

  • Porturi: 2 x LC single mode
    1 x Ethernet 1000Base-LX
Transceiver Allied Telesis AT-SPFX2-00
-4%
240lei
251 lei

Transceiver Allied Telesis AT-SPFX2-00

  • Porturi: 1 x 100Base-FX
    1 x LC 100Base-FX
Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX
-4%
292lei
304 lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Transceiver Digitus 1000Base-SX mini GBIC SFP DN-81000
-7%
Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81001
-7%
Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81003
-7%
Transceiver Digitus 1000Base-LX mini GBIC SFP DN-81004
-4%
Transceiver Digitus 10G mini GBIC SFP+ DN-81004
-5%
173lei
183 lei

Transceiver Digitus 10G mini GBIC SFP+ DN-81004

  • Porturi: 1x LC Duplex
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti
Da-ne un like si pe Facebook
facebook